Нова гума: ціна питання

Настав час задуматися над придбанням нової гуми для вашої техніки.
Ви, певно, стоїте перед важким вибором, адже шини для будівельної техніки та сільськогосподарські шини бувають різними як за характеристиками, так і за ціною та якістю. Промислові шини вирізняються вираженим профілем гуми та глибоким великим малюнком протектора, відрізняються способом лиття (суцільнолиті та несуцільні), розмірами та призначенням: для будівельної, кар'єрної та сільськогосподарської техніки. Але мабуть для кожного головним критерієм якості шин є їх довговічність.

Серед безлічі виробників агрошин та шин для будівельних машин варто виділити гіганта на ринку автотоварів - чеську компанію Mitas. Свою діяльність вона почала ще на початку минулого століття, і на даний момент є лідером виробництва у Європі й Америці та має офіси у 14 країнах світу. Уявіть собі, кожен четвертий трактор в Європі укомплектований шинами виробництва Mitas. Mitas пропонує широкий асортимент якісної гуми для машин різного призначення: від тракторів та комбайнів до катків та екскаваторів. Компанія Mitas розуміє потребу замовників у міцності та двоговічності шин, і тому виробляє шини для машин, що працюють у важких умовах.

Також, коли йде мова про якісну гуму, неможливо не звернути увагу на китайську компанію Triangle. Не дивлячись на усталений стереотип, про недобросовісність виробників з Китаю, за 36 років свого існування Triangle завоювала світовий ринок. Triangle випускає як шини для легкових автомобілів, так і шини для спецтехніки. Якість продукції цієї компанії контролюється не тільки владою країни виробника, а і її стратегічними партнерами: Goodyear, Caterpillar, Volvo та ін. Triangle отримала відзнаки якості DOT, ECE та ССС, а також має більше двадцяти патентів на винаходи.

Коли Ви вже вирішили купити шини, то певно задумувалися над ціною питання. У порівнянні з продукцією компанії Mitas шини Triangle дешевші, але їхня якість не поступається світовим стандартам. Сміливо обирайте Triangle для вашого бізнесу. Проте, якщо Ви справжній поціновувач європейської якості, то будете в захваті від гуми виробництва Mitas.

Детальніше ознайомитись з асортиментом шин для промислової техніки та обрати потрібні саме вам Ви можете в каталозі товарів. Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних шин з гарантією та швидку доставку по всій країні. Правильно підібрати гуму Вам допоможуть наші спеціалісти. Телефонуйте вже зараз.