Настав час задуматися над придбанням нової гуми для вашої техніки.
Ви, певно, стоїте перед важким вибором, адже шини для будівельної техніки та сільськогосподарські шини бувають різними як за характеристиками, так і за ціною та якістю. Промислові шини вирізняються вираженим профілем гуми та глибоким великим малюнком протектора, відрізняються способом лиття (суцільнолиті та несуцільні), розмірами та призначенням: для будівельної, кар'єрної та сільськогосподарської техніки. Але мабуть для кожного головним критерієм якості шин є їх довговічність.

Серед безлічі виробників агрошин та шин для будівельних машин варто виділити гіганта на ринку автотоварів - чеську компанію Mitas. Свою діяльність вона почала ще на початку минулого століття, і на даний момент є лідером виробництва у Європі й Америці та має офіси у 14 країнах світу. Уявіть собі, кожен четвертий трактор в Європі укомплектований шинами виробництва Mitas. Mitas пропонує широкий асортимент якісної гуми для машин різного призначення: від тракторів та комбайнів до катків та екскаваторів. Компанія Mitas розуміє потребу замовників у міцності та двоговічності шин, і тому виробляє шини для машин, що працюють у важких умовах.

Також, коли йде мова про якісну гуму, неможливо не звернути увагу на китайську компанію Triangle. Не дивлячись на усталений стереотип, про недобросовісність виробників з Китаю, за 36 років свого існування Triangle завоювала світовий ринок. Triangle випускає як шини для легкових автомобілів, так і шини для спецтехніки. Якість продукції цієї компанії контролюється не тільки владою країни виробника, а і її стратегічними партнерами: Goodyear, Caterpillar, Volvo та ін. Triangle отримала відзнаки якості DOT, ECE та ССС, а також має більше двадцяти патентів на винаходи.

Коли Ви вже вирішили купити шини, то певно задумувалися над ціною питання. У порівнянні з продукцією компанії Mitas шини Triangle дешевші, але їхня якість не поступається світовим стандартам. Сміливо обирайте Triangle для вашого бізнесу. Проте, якщо Ви справжній поціновувач європейської якості, то будете в захваті від гуми виробництва Mitas.

Детальніше ознайомитись з асортиментом шин для промислової техніки та обрати потрібні саме вам Ви можете в каталозі товарів. Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних шин з гарантією та швидку доставку по всій країні. Правильно підібрати гуму Вам допоможуть наші спеціалісти. Телефонуйте вже зараз.